Pedreira Flat Hotel
Pedreira Flat Hotel beschikt over 7 kamers en ligt op 600 m van Café Fazenda Santa Clara.
Toegang tot het Porcelain Museum Adelino Santos Gouveia is niet ver van het hotel. Het is op circa 1 km afstand om de Morro Do Cristo te bereiken. Terminal Rodoviario de Pedreira busstation is op 950 meter van dit hotel geplaatst.
De kamers beschikken over een eetgedeelte, uitgerust met airconditioning, evenals een flatscreen TV met satellietzenders. De badkamers zijn voorzien van een apart toilet en een douche.
Met Zuid-Amerikaanse maaltijden ligt Colonial Cafeteria binnen het bereik van Flat.
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Viracopos54 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Kamervoorzieningen
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- AM/FM wekker
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Pedreira Flat Hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 5 minuten om in het stadscentrum van Pedreira Flat Hotel te komen. - ✈
Hoe ver is de luchthaven Viracopos van Pedreira Flat Hotel?
Er is een 55 km afstand tussen Viracopos en Pedreira Flat Hotel. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van Pedreira Flat Hotel uitchecken?
Klanten van Pedreira Flat Hotel moeten klaar zijn om om 12:00 uit te chechken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in Pedreira Flat Hotel?
De gemiddelde kamerprijs in Pedreira Flat Hotel is $65. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes worden aangeboden in dit hotel in Pedreira?
In dit hotel in Pedreira kunnen gasten uit Uitgebreide Kamer met een Queen Size Bed en Deluxe Kamer kiezen.